Notice: Undefined variable: image_big in D:\domains\nedenkitap.com\http\catalog\controller\module\latest.php on line 80 Gölgede Bir Yaşam - Neden Kitap 

Gölgede Bir Yaşam

Yayınevi: Neden ?
Yazar Adı: Nancy Moser
ISBN: 9789752543409
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil: 20,00TL
KDV Hariç: 18,52TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Işıltılı bir yaşama gözlerini açmıştı. Babası bir müzik adamıydı; babası, onu ve kardeşini iyi birer müzik insanı olarak yetiştirmek istiyordu. Bu nedenle onlar daha küçük birer çocukken, birer müzik dehası olmuşlardı. İlk başlarda bir peri masalı gibiydi onun yaşamı. Kardeşiyle beraber, soylu insanların bile görmediği dünyanın en güzel ülkelerine gidip, Avrupa’nın en görkemli  saraylarında kral ve kraliçelerin huzurunda konserler veriyorlardı. Ama bu güzel yaşamın zorlukları da çok fazlaydı. Bitmek bilmeyen seyahatler, hastalıklar, maddi zorluklar. Babasının, daha çok oğlunun müzik yeteneği ve dehası üzerinde durması, Nanner’i çok üzüyordu. O yeterince yetenekli değil miydi? Kadınlar yeterince iyi müzik yapamazlar mıydı?

 

Nancy Moser’ın bu eşsiz romanında küçük bir kızın, yetişkin bir kadın olurken yaşadıkalrını, şöhret, müzik ve kardeş sevgisi arasındaki gelgitlerini ve rekabeti gerçek bir yaşam öyküsünde okuyacaksınız. 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:


Neden Kitap © 2018
Neden Kitap